Loto milyoneri gurbetçi 500 Euro ile burnunu sildi!

Reklam

10 milyon euro büyük ikramiyeyi kazanarak gündem olan Türk asıllı Kürşat Yıldırım, bu kez de sevgilisiyle yaptığı paylaşımla gündem oldu. Yıldırım’ın kız arkadaşı Candice, aldıkları eleştirilere paraya burnunu silerek yanıt verdi.

Takipçilerin dikkatini çeken paylaşımda, Candice eleştirilere üzüldüğünü söyleyip ardından paraya burnunu sildi. Kürşat Yıldırım ise video boyunca kız arkadaşını teselli ederek yanında oldu.

Candice paylaşımda “Dünya bana çok kötü davranıyor. Sosyal medya benden nefret ediyor.” dedi. Burnunu silmek için sevgilisine mendili olup olmadığını soran Candice, Yıldırım’ın cebinden çıkan banknotları alarak burnunu silmeye devam etti.

Onclick Popunder

Kendilerini eleştirenlere siz eleştirmeye devam edin biz banknotlara burnumuzu silecek kadar zenginiz mesajı verdiler. Eleştirilerin umurlarında olmadıklarını bu şekilde gösterdiler.

Candice, “Nefret edenlere sesleniyorum. Yapmayı sevdiğiniz şeyi yapın. Piyangodan sadece 13 ay sonra servetinin büyük bir kısmını çarçur ettiği için onu eleştirenlere cevap olarak çekildi.” ifadeleri ile videonun eleştirilere tepki olarak çekildiğini gösterdi.

Çiko lakabıyla tanınan Kürşat Yıldırım, sosyal medyada takipçi sayısını gün geçtikçe artırıyor. Yıldırım, başına konan talih kuşu sayesinde vinç operatörlüğünden milyonerliğe adım atmıştı.

Geldiği yeri unutan Yıldırım, takipçileri tarafından sıklıkla kazandığı ikramiyeyi çarçur ettiği ifadeleriyle eleştiriliyor. Yaptıkları paylaşım gösteriyor ki bu eleştiriler ne Yıldırım’ın ne de sevgilisinin umrunda.

İşte o paylaşım:

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Candice (@candy_oldgas)’in paylaştığı bir gönderi

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz