Nusret Lodra’yı sallıyor! Yemek alışkanlığını değiştirdi

Reklam

Dünya çapında ‘Salt Bae’ adıyla tanınan ve çeşitli kıtalarda restoran zinciri sahibi fenomen şef Nusret Gökçe, İngiliz basınının gündeminden düşmüyor. Londra’nın merkezinde açtığı restoranın ardından büyük ilgi gören Gökçe ülkedeki restoran ve yemek alışkanlıklarını değiştirirken, yerel şefler tarafından taklit edilmeye başlandı. İngiliz basını Nusret’in önümüzdeki haftalarda tamamen dolu olduğunu belirtirken, “Boş yer bulmanın imkansız” olduğunu vurguladı.

ABD’den Dubai’ye kadar dünya çapında restoran zinciri sahibi Nusret Gökçe, İngiltere’nin başkenti Londra’da açtığı restoran ile ülke basınının gündeminden düşmüyor.

Şehrin en lüks yerlerinden Knightsbridge’de açtığı restoran ile müşterilerine hizmet veren fenomen şef, kendine has gösterişli baharatlama yöntemiyle dikkat çekerken, İngiliz basını her gün Gökçe’yi manşetlere taşıyor.

Onclick Popunder

Ülkenin ünlü fenomenlerinin Nusret’in Londra şubesine akın ettiği belirtilen haberlerde, Nusret’in menüsünün dikkat çektiği, özellikle altın kaplı etlerin öne çıktığı bildirildi.

Ülkede daha önce böyle bir durum ile karşılaşmadıklarını aktaran haberlerde, restoranda yer bulmanın zorluğuna dikkat çekilirken, ünlü fenomenlerin Gökçe’nin restoranına akın ettiğinin altı çizildi.

The Sun’da yer alan haberlerde, ‘Salt Bae’ olarak tanınan Nusret Gökçe tarafından Londra’da açılan restoranın şehirdeki en popüler yer haline geldiğini ve diğer restoranların taklit etmeye başladığı belirtildi.

Nusret yerel şefler tarafından taklit edilmeye başlandı.

Nusret, “24 ayar altın kaplamalı tomahawk bifteği” ile büyük ilgili görürken, diğer restoranlar yaklaşık 1,2 kg ağırlığındaki “Instagram’ın en trend bifteğini” yapmaya başladı.

Portsmouth’daki bir restoranın sahibi, yaptıkları altın kaplamalı biftek sonrasında “Salt Bae’nin restoranını gördük ve herkesin sıraya girdiğini gördük. Her şeyi trende göre takip ediyoruz ve doğrudan menümüze koyuyoruz” diye konuştu.

-Reklam-Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz