Ricky Martin isyan etti: Ona terörist diyemiyorlar çünkü Müslüman değil!

0
547
Reklam

Ricky Martin’in Yeni Zelanda’daki iki camiye gerçekleştirilen terör saldırısı ile ilgili yaptığı paylaşım büyük takdir topladı. RickyMartin’in instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Tüm uluslararası medya onu saldırgan ya da radikal olarak nitelendirirken terörist diyemiyor. Neden? Çünkü o Müslüman değil.” dedi.

Ricky Martin’in Yeni Zelanda‘daki iki camiye gerçekleştirilen terör saldırısı ile ilgili yaptığı paylaşım büyük takdir topladı. Dünyaca ünlü şarkıcı Ricky Martin’in instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Tüm uluslararası medya onu saldırgan ya da radikal olarak nitelendirirken terörist diyemiyor. Neden? Çünkü o Müslüman değil.” dedi.

Ricki Martin Yeni Zelanda’daki terör saldırısı hakkında paylaşım yaptı

Martin saldırının ardından yaptığı paylaşımda dünya medyasına sert eleştirilerde bulundu. Özellikle Avrupa ülkelerinin terör konusundaki iki yüzlülüğüne vurgu yapan Martin paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

-Reklam-

“Çünkü o Müslüman değil”

“Bir adam namaz kılan 40’tan fazla insanı öldürüp 20 tanesini de yaraladı. Tüm uluslararası medya onu saldırgan ya da radikal olarak nitelendirirken terörist diyemiyor. Neden? Çünkü o Müslüman değil.”

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz