SDT’yi Kontrol Etmeden Sıla Yoluna Çıkmayın!

Reklam

Avrupa’da milyonlarca gurbetçinin merakla beklediği Sıla Yolun’daki sınırlardaki trafik durumunu gösteren uygulama STD (Sınır Trafik Durumu) güncellendi.

STD (Sınır Trafik Durumu) mobil uygulaması, sıla yolunda gümrük kapılarındaki yoğunluk durumunu ve bekleme sürelerini anlık olarak belirlemek için özel olarak geliştirilmiştir.

STD, sosyal medya grubu değildir, telsiz, canli kamera vs. yol yardımı hizmeti vermemekdedir. STD, yapay zekâ özelliklerine sahip akıllı seyahat uygulamasıdır. Üstelik kullanımı oldukça kolaydır.

Onclick Popunder

İster Kapıkule, Hamzabeyli, İpsala…ister Bulgaristan, Sırbistan, Macaristan vs. 15 ülkenin tüm alternatif kapılarını STD sayesinde keşfedin. En hızlı sınır geçişini kullanın ! Anlık bekleme sürelerini kontrol ederek nerde ve ne zaman yoğunluk varsa ona göre hareket edin.

Ayrıca, kullanıcılar uygulama aracılığıyla kendi bekleme sürelerini paylaşarak, tüm yolculara yardımcı olup daha iyi bir seyahat deneyimi yaşatabilirler.

Bu benzersiz özellikler ve kapsamlı hesaplamalar sayesinde kullanıcılar seyahatlerini planlayabilir, kalabalıktan kaçınarak seyahat sürelerini optimize edebilirler.

Eşi benzeri olmayan STD uygulaması sayesinde muazzam bir yolculuk yaşayama hazır mısınız ?

Açıklamalar ve indirme bağlantıları https://std-vip.com/

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz