Trabzonspor’un şampiyonluğunda Eyfel bordo mavi yanacak! Resmi başvuru yapıldı

Reklam

Fransa’nın sembollerinden Eyfel Kulesi’nin Trabzonspor’un şampiyonluğunda bordo mavi renklere bürünmesi için 8’inci Paris Belediyesine başvuruda bulunuldu.

Paris’te bulunan Paris Trabzonlular Derneği yönetimi dünyaca ünlü turizm merkezlerinden olan tarihi Eiffel Kulesi’nin Trabzonspor’un şampiyon olması halinde kupanın kaldırılacağı gece Bordo Mavi renklere bürünmesi için çalışmalara başladı.

Dernek başkanı Bülent Cumur “biz Trabzonlular bu şampiyonluğu çok özlemiştik bunu tüm dünyada kutlamak için hepimizin bir şeyler yapması gerektiğini düşündük ve bununla alakalı çalışmalara hız verdik” dedi.

Cumur Paris Eyfel Kulesi’nin bulunduğu 8’inci Paris Belediyesi ile temas halinde olduklarını ve inşallah güzel haberler ile Trabzonspor sevdalılarına bizimde bir tebessümümüz olur dedi. Belediye’ye resmi başvurunun yapıldığını söyleyen Cumur, olumlu geri dönüş olması halinde projeyi hayata geçireceklerini söyledi.

Ayrıca Paris’te bulunan tarihi anıt Arc de Triomphe’a (Zafer Takı) Trabzonspor bayrağını asmak için de başvurduklarını söyledi.

Kaynak: Yeniçağ

-Reklam-Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz