Türk kızı Betül, Eurovision’da Almanya’yı temsil edecek: “Desteklerinizi bekliyorum”

Reklam

Eurovision şarkı yarışmasında Almanya’yı temsil edecek ismi belirlemek üzere yapılan elemelerde, Türk kızı Betül Akmar’ın şarkısı favoriler arasında gösteriliyor.

Almanya’yı Eurovision’da temsil etmek için yarışmaktan dolayı mutlu ve heyecanlı olduğunu belirten Akmar, “Eurovision’da Almanya’yı temsil etmek için adaylığımı koydum. 27 Ocak’tan itibaren bir hafta boyunca TikTok üzerinden oylama gerçekleşecek. Desteklerinizi bekliyorum” açıklamasında bulundu.

“Desteklerinizi bekliyorum”

Almanya’yı Eurovision’da temsil etmek için başvuruda bulunan 700 aday arasından sıyrılan Berlinli Betül Akmar, şimdi TikTok oylamasında da başarı sağlarsa finalde yarışacak. İlk sekiz adayın belirlendiği, son adayın Tik Tok üzerindeki oylamada belirleneceğini ifade eden Betül, “Heaven adlı şarkıma büyük ilgi var.

Onclick Popunder

“Herkes çok olumlu tepki veriyor”

Dinleyen herkes çok olumlu tepki veriyor. Oylama 3 Şubat akşamı saat 20.00’ye kadar devam edecek. Sonuç ertesi gün açıklanacak. Birinci olursam 3 Mart günü düzenlenecek finalde yarışacağım. Eurovision’da Almanya’yı temsil edip birinciliği getirmek istiyorum” dedi.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz