Türk TIR şöförü Fransa’da kayboldu!

0
1796
Reklam

Türkiye’den İngiltere’ye yük taşıyan Türk TUR şöförü, insan kaçakçılığı yaptığı iddiasıyla Fransa’nın kuzeybatısındaki Calais şehrinde gözaltına alındığı, ailesinin o günden beri TIR şöföründen haber alamadığı kaydedildi.

Türkiye’den İngiltereye yük taşıyan TIR şöförü Toraman S.’nin, Fransa ile İngiltere arasındaki Manş denizine sınır Calais şehrinde insan kaçakçılığı yaptığı iddiasıyla gözaltına alındığı kaydedildi. Türk şöförden o tarihten itibaren ailesinin ise haber alamadığı kaydedildi.

İnsan kaçakcılığı ile suçlanıyor

Yakınlarından Artı33’e yapılan açıklamada Toraman S.’nin yaklaşık 20 gün önce Calais’de gözaltına alındığını aktardılar. Tercümanın ulaştığı yakınları, Fransız polisinin insan kaçakçılığı yaptığı gerekçesiyle gözaltına aldığı Türk şöförün mahkeme gününde kadar tutuklanarak hapise gönderildiğini söyledi. Ancak kendilerine başka hiçbir bilgi verilmediğini aktardılar.

-Reklam-

Ailesi merak içinde haber bekliyor

Fimadan konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken, Türk şöförünün Türkiye’deki akrabalarının da merak için Toroman S’den gelecek haberi bekledikleri aktarıldı.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz