Türkiye’de AVM’de tuvalet giriş ücretinin 25 TL olması sosyal medyada gündem oldu!

Reklam

Avrupa’da 200 şubesi bulunan Hollandalı bir şirket tarafından işletilen ve Türkiye’de tek şubesi bulunan İstanbul Florya’daki bir alışveriş merkezinde açılan VİP tuvaletin giriş ücreti 25 TL oldu.

Kadınlar için ayrılan alanda özel makyaj aynası bulunan ve kadınlara özel ürünler satılan tuvalet ilk açıldığında 1.5 lira idi. Alışveriş merkezinin çalışanları için aylık abonelik sistemi ise 400 lira oldu. İşletmeci Sacettin Gür, “Evdekinden daha temiz tuvalet” diyerek yola çıktıklarını vurguladı.

Hatırı sayılır müşterilerimiz var

İşletmeci Sacettin Gür, “Burayı sadece bir tuvalet olarak düşünmeyin. Temizlik ve hijyen isteyen müşteriler bizi tercih ediyor. Bizim güzel yüzümüz için bazı insanlar devamlı geliyor, bu atmosfer ve ambiyansı sürdürebilmek için çok uğraşıyoruz. İşimizi doğru yapıyoruz, bu bakımdan mutluyuz. Bu sektörde hizmet vermeye devam edeceğiz. Özellikle temiz ve hijyenik tuvalet isteyen müşteriler bizi tercih ediyorlar. Bu AVM’de çalışanlardan bile hatırı sayılır müşterilerimiz var.

Onclick Popunder

“Aylık 400 lira ücret ödüyorum”

AVM’de işletme müdürlüğü yapan Kadir K. “Buradan hizmet alıyorum ve çok memnunum. Hijyenik olduğu için ben burayı tercih ediyorum. Her kullanımdan sonra çalışanlar tarafından temizlenip, dezenfekte ediliyor. Aylık 400 lira ücret ödüyorum. Sonuna kadar parasını hak ettiğini düşünüyorum” diye konuştu

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz