İş çıkışı evine giden gurbetçi gence muştayla saldırdılar!

Reklam

1.5 ay önce çalışmak için Londra’ya giden 25 yaşındaki fitness antrenörü ve yeminli tercüman Melik Cem Şaş, eve dönerken saldırıya uğrayıp darp edildi.

Londra’da aşçılık yapan gurbetçi Melik Cem Şaş, gece eve dönerken saldırıya uğrayıp darp edildi. Polisin yeterli ilgiyi göstermediğini belirten Şaş, “Hakkımı sonuna kadar arayacağım, hatta Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne başvuracağım” dedi.

İnsan Hakları Mahkemesi’ne başvuracağım

Şaş, iş çıkışı spor yapmak için salona gitti. Buradan sabaha karşı 03.00 sıralarında çıkıp Turnpike Lane’daki evine doğru yürümeye başladı. Ancak Trafik ışıklarında bir kişi hızla üzerine doğru gelmeye başladı. Eski milli futbolcu Hasan Şaş’ın yeğeni olduğunu söyleyen Şaş, yaşadıklarını şöyle anlattı: “Bu sırada telefonda bir arkadaşımla görüntülü görüşme yapıyordum. İlk kez gördüğüm bu kişi yanıma geldi. Bana çatmasın diye kafamı öne eğip görüşmeme devam ederken, şakağıma bir yumruk vurdu.

Onclick Popunder

“Türk marketine gittim”

Yüzümü korumaya çalıştım. Ancak elinde sakladığı muşta gibi bir cisimle yüzüme vurdu. Yüzüm, gözüm kan içinde kaldı. Beni öldü sanan yanındaki kişi saldırganı uzaklaştırdı. Yakınlarda bir Türk marketi vardı. Yardım için oraya giderken bir kişi beni durdurdu. Ne olduğunu sorduğunda telefonumu verip ‘Polisi aramama yardım eder misin?’ diye sordum. ‘Boşver polisi. Polis birçok soru soracak’ dediğinde onun saldırganın arkadaşı olduğunu anladım. Telefonumu elinden alarak bu kez yardım için Türk marketine gittim.”

“Gözümü kaybedebilirdim”

Market çalışanlarından biri beni evime kadar getirdi. Ev sahibim beni böyle görünce ambulans ve polis çağırdı. Ambulansla North Middlesex University Hastanesi’ne kaldırıldım. Göz bölgeme 2 dikiş atıldı. Doktorlar, ‘Gözünü kaybedebilirdin’ dediler ve hâlâ bu riski taşıdığımı söylediler. Saldırgan 1.85 cm boyunda, zayıf yapılı, 35 yaşlarında, sakallı, beyaz tenli biriydi. Polis eve geldiğinde saldırının olduğu yeri ve çevredeki kameraları göstermek istediğimde ilgisiz kaldı. Tüm haklarımı arayacağım. Ardından saldırıyı, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne taşıyacağım.”

Muşta: özel olarak açılmış deliklerine parmak geçirilen, karşısındakine yumruk gibi vurmak için kullanılan demir.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz