Türkiye’nin gururu Arda Güler resmen Real Madrid’de!

Reklam

Real Madrid, Fenerbahçe’den transfer ettiği Arda Güler için imza töreni düzenledi. Real Madrid Başkanı Florentino Perez, Arda Güler’in imza töreninde çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Arda Güler’in annesi Serap Güler, imza töreninde duygusal anlar yaşadı. Törenin ardından düzenlenen basın toplantısında Arda Güler soruları cevapladı. Genç yıldız Barcelona iddialarına cevap verirken, Real Madrid’den başka bir kulübe kiralanma ihtimaline dair çok net bir ifade kullandı.

Real Madrid’in transferi için Fenerbahçe’ye 20 milyon euro bonservis + 10 milyon euro bonus ödediği genç yıldız, Real Madrid ile 6 yıllık sözleşme imzaladı. Real Madrid Başkanı Florentino Perez’in de yer aldığı imza töreni Real Madrid City’de gerçekleştirildi.

Arda Güler’in imza töreninden önce genç yıldızın Fenerbahçe’deki önemli anlarının gösterildiği video esnasında Arda Güler’in annesi gözyaşlarını tutamadı.

Onclick Popunder

Real Madrid Başkanı Florentino Perez, Arda Güler’den övgüyle bahsettti. Perez, “Bu dünya futbolu için çok önemli bir adım. Türk futboluyla olan işbirliğimiz adına da çok özel bir durum.” ifadelerini kullandı.

Florentino Perez’in açıklamaları şu şekilde:

“Real Madrid tarihine yakışır bir oyuncu olarak kendilerini bünyemize dahil etmenin ve formamızı üzerinde görmenin büyük sevincini yaşıyoruz. Futbol dünyası için de büyük bir gelişme olduğunu belirtebiliriz. Bu da bizim gurur sebebimiz. Bizim için çok özel bir gün. Futbol camiası için de aynı önemi taşıdğını biliyoruz. Özellikle Avrupa futbolu için önemli bir gündeyiz ve bunun gururunu yaşıyoruz. Bizim için hiç şüphesiz ki bu genç yeteneği kadromuza katmak, Real Madrid’in bir parçası yapabilmek çok kıymetli. Arda hoş geldin!”

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz