Zonguldak Havalimanı’ndan gurbetçiler için direkt yurt dışı uçuşları başlıyor

Reklam

Zonguldak Havalimanı’ndan yaz döneminde gurbetçiler için direkt yurt dışı uçuşları düzenlenecek. Seferler Mayıs ayında hafta 4 gün, Haziran ayında hafta 5 güne çıkacak.

Zonguldak Havalimanı’nından Mayıs ayından itibaren yurtdışı seferlerinin haftada 4 gün sefer olacağı açıklandı. Sunexpress Hava Yolları, Düsseldorf Havalimanı’nda Mayıs ayı itibariyle Düsseldorf–Zonguldak-Düsseldorf uçuşları Salı-Çarşamba-Cuma- Pazar günü olacak. Dortmund Havalimanı’nda ise Dortmund– Zonguldak–Dortmund uçuşları haftada 1 sefer Perşembe günü uçuş sağlayacak.

Haziran’da seferler 5 güne çıkacak

Haziran ayı itibariyle yurtdışı seferleri 5 güne çıkacağı söylendi. Almanya Düsseldorf Havalimanı’nda Düsseldorf–Zonguldak–Düsseldorf uçuşları haftada 5 gün, Pazartesi-Salı-Çarşamba-Cuma- Pazar olarak belirtilirken Dortmund’da ise Dortmund-Zonguldak–Dortmund uçuşları Pazartesi ve Perşembe günü haftada 2 sefer olacak.

Onclick Popunder

Corendon Hava Yolları’nda sefer düzenleyecek

Corendon Hava Yolları’nda ise Mayıs ve Ekim aylarında Düsseldorf-Zonguldak–Düsseldorf uçuşları haftada 2 gün Cuma ve Pazartesi günleri olacak. Köln Havalimanı’nda ise Köln –Zonguldak–Köln uçuşları haftada 1 sefer olacak.

 

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz