Bu kez Eurolar Türkiye’den Avrupa’ya gidiyordu! Bulgar gümrüğü 190 bin Euroya el koydu

Bulgar gümrüğü 190 bin Euroya el koydu
Bulgar gümrüğü 190 bin Euroya el koydu
Reklam

Bulgar gümrüğü 190 bin Euroya el koydu. Genellikle Avrupa’da yaşayan bazı sürücüler, beyan edilmemiş paraları kendi ülkelerine götürmek için farklı yollar dener. Bu kez Türk sürücü, Türkiye’den Almanya’ya desteler halinde Euro götürürken gümrükte yakayı ele verdi.

Bulgar gümrüğü 190 bin Euroya el koydu. Olay 15 Mart Cumartesi günü Capitan Andreevo gümrük kapısında meydana geldi. Sıla yolu üzerinden Türkiye’den Almanya’ya giden Türk sürücü, arkadaşıyla birlikte Alman plakalı bir araçla Capitan Andreevo gümrüğüne ulaştı. Gümrük memurları tarafından durdurulan sürücü, gümrük kontrolü sırasında beyan edeceği bir şeyin olmadığını belirtti.

190 bin Euroya el konuldu

Araç, kapsamlı bir gümrük kontrolüne tabi tutuldu. Bu sırada sürücü koltuğunun arkasındaki zeminde bulunan bir boşlukta Euro banknotları bulundu. Beyan edilmemiş 190 bin Euro bulundu.

Onclick Popunder

Soruşturma başlatıldı

Olayla ilgili olarak Khaskovo Bölge Savcılığı ve Svilengrad Bölge Departmanı gözetiminde bir gümrük müfettişi soruşturma başlattı.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.arti33.com sayfasına aittir. Fransa hariç haberin linki kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

 

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz