Bu yıl sıla yoluna çıkacak gurbetçiye bayram müjdesi!

Reklam

Avrupa’da milyonlarca gurbetçinin merakla beklediği Sıla Yolun’daki sınırlardaki trafik durumunu gösteren uygulama STD, büyük ilgi görüyor. App Store ve Google Play’den indirilebilen uygulama ile Sıla Yolu artık çile yoluna dönüşmeyecek!

Sınır kapılarındaki yoğunluk durumu ve bekleme süreleri hakkında anlık bilgi sağlamak için özel olarak tasarlanan STD (Sınır Trafik Durumu) mobil uygulaması büyük ilgi görüyor.

Gurbetçilere Sıla Yolunuda doğru ve güvenilir veriler sunmak için tasarlanmış olan STD mobil uygulaması, 2024 yılında yeni özellikler ve güncellemelerle daha rahat kullanım imkanı sunmaya başladı.

Onclick Popunder

Uygulamanın amacı sınırlarda yaşanan trafik durumunu, yapay zekâ sayesinde, anlık olarak takip edilmesini ve gümrüklere sıra bekleme sıkıntısından vatandaşlarının kurtulmasını sağlamak.

Uygulamaya büyük ilgi var

STD’nin kurucusu Ersin Eroğlu, kullanıcılarına en iyi seyahat deneyimini yaşatmak için uygulamayı sürekli güncellediklerini söyledi. Konuyla ilgili Artı33’e bilgi veren STD sorumlusu, geçen yaz, yaklaşık 20.000 kullanıcının, Sıla Yolu seyahatlerine eşlik etmek için STD uygulamasının hizmetlerinden yararlandığını söyledi. Eroğlu, bu rakamlardan oldukça memnun olduklarını belirterek, STD’nin kullanım maliyetlerini düşürmeye ve maksimum ücretsiz kullanım sunmaya devam ettiğine dikkat çekti.

Eroğlu, 2024 yılında, STD uygulamasını daha da geliştirdik ve yeni özellikler ekledik diyor. STD 2024’ün yeni özellikleri arasında şunlar olduğunu söyledi:

“STD uygulaması, yepyeni bir bekleme süresi hesaplama algoritması içeriyor. Bu yenilikçi algoritma, iki farklı bekleme süresinin toplamını dikkate alarak çalışır:

1 / Bulunduğunuz ve çıkış yapacağınız ülkenin sınır kapısına erişim için bekleme süresi.

2 / Giriş yapacağınız ülkenin gümrüğüne erişim için “Tampon Bölge” bekleme süresi.

Böylece, uygulamanın belirttiği süre, giriş yapacağınız ülkeye varıp, seyir hızınıza devam edene kadar geçireceğiniz gerçek bekleme süresi olacaktır.

Üstelik, en iyi rotayı seçmeniz için STD, tüm alternatif gümrük noktalarını ve bekleme sürelerini sunmaktadır. Bu benzersiz özellik ve kapsamlı hesaplama sayesinde en iyi seyahat deneyimini yaşayacaksınız.

Tam olarak 15 ülke kapsam alanına dahil edilmiştir ve 10 dil üzerinden kullanılabilir.

STD uygulamasını hemen indirin ve seyahatlerinizde zamanınızı daha verimli kullanın!

Ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

STD uygulaması ile akıllıca seyahat edin ve telefonunuza uygulamayı indirerek yolculuğun tadını çıkarın.

Eşi benzeri olmayan uygulamamız sayesinde muazzam bir yolculuk yaşayama hazır mısınız ?

Açıklamalar ve indirme bağlantıları https://std-vip.com/

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz