El bagajına 70 Euro vermek istemeyen yolcu valizin tekerlerini söktü!

Reklam

Ryanair havayoluyla seyahat etmek isteyen bir yolcu 70 Euroluk bagaj ücretiyle karşılaşınca çareyi valizin tekerlerini sökerek buldu.

Özellikle son zamanlarda Avrupa’daki birçok havayolu şirketi el bagajlarından ücret talep etmeye başladı. Bununla ilgili son olay İspanya’da yaşandı.

Olay, İspanya’nın Mallorca Havalimanında gerçekleşti. Daniel adında bir yolcu, İspanya’da kısa mesafeli bir uçuş için Ryanair uçağına binmeye hazırlanırken, beklenmedik bir ücretle karşılaştı. Ryanair görevlisi, Daniel’e bagaj limitini aştığı için 70 Euro ekstra ödeme yapması gerektiğini bildirdi.

Onclick Popunder

70 Eurodan kurtuldu

Daniel, valizin tekerlerini sökerek istenen boyutlara getirerek 70 Euro vermekten de kurtuldu. Yolcunun bu hareketi internette paylaşılmasından sonra milyonlarca kişi tarafından izlendi.

YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.arti33.com sayfasına aittir. Fransa hariç haberin linki kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz