Fransa’da dar gelirlilere yeni ev yardımı: Başvurular başladı

Reklam

Fransa’da iş adamları derneği ve hükümet destekli Action Logement Grubu tarafından yapılan, işsiz ve düşük gelirli ailelere yönelik ev yardımı için başvurular başladı.  

Fransa’da dar gelirli ailelerin yararlanacağı yeni bir ev yardımı yardım aileleri sevindirecek. Hükümet ve iş adamları derneği Medef desteği ile kurulan Action Logement Grubu, işsiz ve düşük gelirlilere 150 Euro ev yardımı verecek. Ayrıca kredisi olan ev sahiplerine de 150 Euro’luk yardım yine yapılacak.

Ne kadar süre ödenecek?

Bu yardımdan yararlanmak için işsiz, düşük gelirli çalışan ya da salgın sürecinde gelirin yüzde 15 kaybedilmiş olması gerekiyor. Yardım bir ay ödenecek. Ancak bir kereye mahsus 2 ay da ödenebilecek.

Fransa’da iş adamları derneği ve hükümet destekli Action Logement Grubu, işsiz ve düşük gelirli ailelere 150 Euro ev yardımı verecek.

Yardımdan faydalanmak için ne yapmak gerekiyor?

Yardımdan faydalanmak için 30 Haziran’dan itibaren action logement sitesine girip dosya doldurmak gerekiyor. Bu dosya incelendikten sonra ödeme hesabınıza gerçekleştirilecek. Dosyayı 30 Haziran’dan itibaren buraya tıklayarak doldurabilirsiniz.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

Yasal Uyarı! Arti33 İçerikleri Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz, Kanuna Aykırı Ve İzinsiz Olarak Kopyalanamaz.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz