Fransa’da Türk inşaat işçisi korkunç anı unutmak için Türkiye’ye gidiyor

0
31

Bir inşaat şirketinde çalışan Taha Yasin, “Duvarın çökmesi sonucunda bir işçim öldü. O an gözümün önünden gitmiyor” diyerek, Türkiye tatilinde kafasını toparlayacağını söyledi.

Fransa’nın başkenti Paris’te yasayan Taha Yasin, Türkiye tatilinde bozulan psikolojisini düzeltmek istediğini söyledi. Paris’ten kuzenleri Resul Doğan, Muhsin ve Fırat Polat’la Türkiye’ye giden Taha Yasin, inşaatta çalısan bir isçisinin duvar altında kalıp ölmesiyle yaşadığı soku üzerinden atamadığını ve tatile çıktığını söyledi.

‘O anı unutamıyorum’

Bir inşaat şirketinde şantiye şefi olarak çalısan Yasin, isçinin duvar çökmesi sonucu öldüğü anın gözünün önünden hiç gitmediğini belirtti. Yasin, “O anları unutamıyorum. Duvar çökerken, herkes bağırarak uyardı, ama duymadı ve göçük altında kaldı” dedi. Boş zamanlarında ayrıca modellik ve mankenlik de yaptığını söyleyen Yasin, “Ünlü markaları tanıtmak heyecan veriyor” diye konuştu. Kendi inşaat şirketinde çalısan Resul Doğan ve mühendis kuzenleri Muhsin ve Fırat Polat’la zevkli bir yolculuk yaptıklarını anlatan Yasin, “Her yerde mola vererek güvenli bir şekilde seyahat ediyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here