Fransa’da Türkçe müşteri desteği sunan sigorta: Tek tıkla hesaplı sigorta artık mümkün!

Reklam

Fransa’da Türk iş adamı tarafından kurulan sigorta şirketi Assupass, online olarak hizmete sunduğu sitesiyle, tek tıkla tüm sigortalara Türkçe müşteri desteği imkanı da vererek ulaşma imkanı tanıyor. Turkçe konusan müşteri temsilcilerine ise 04.72.375.375 numaradan ulaşabilirsiniz.

Fransa’nın online sigorta pazaryeri Assupass sirketlerinin 25 yıllık tecrübesi ve tek tıkla sunduğu alternatif fiyatlarla büyümesini sürdürüyor. Türk iş adamı Fatih Demiray tarafından kurulan şirket, Lyon’da 4 şubesi ve Fransa genelinde verdiği online sigorta hizmeti ile son dönemde piyasada isminden söz ettirmeyi sürdürüyor.

Avrupa’nın en büyük sigorta şirketleri ile anlaşmalı olduklarını belirten Demiray, sundukları Türkçe müşteri hizmetine de dikkat çekti, yüzde 92 müşteri memnuniyetine sahip olduklarını aktardı. Şirket odaklı değil müşteri odaklı çalıştıklarını, müşteri memnuniyetinin ekosistemlerinin kalbi oldugunu söyledi.

Onclick Popunder

Demiray, “Dijital olarak piyasanın öncü kuruluşlarından bir tanesi olduk. Dünyaca ünlü birçok sigorta şirketinin çalıştığı partner kuruluşuz. Fransa’nın en büyük sigorta şirketleri için, Fransa’da 4 şirket ile birlikte pilot iştirak kuruluşuyuz.” ifadelerini kullandı.

Tek Tıkla Hesaplı Sigortaya Ulaşmak Mümkün

Tek Tıkla Hesaplı Sigortaya Ulaşmak Mümkün

Verdikleri hizmete de açıklık getiren Demiray, online olarak, sağlık sigortasının, ev sigortasının yapılabildiğini söyledi. Araç sigortası için de gerekli bilgiler doldurulduktan sonra Türkçe müşteri servisinin çok hızlı bir şekilde bu kişilerle iletişime geçtiğini ifade etti. Sigorta yaptıran kişilerin, tek tıkla tüm işlerini hallettiğini de aktaran Fatih Demiray, “Araç, ev, şirket sigortası, onaylayanacaksa müşterinin gelmesine gerek yok, kontratlarımızın yüzde 50’si Lyon dışından. İşlemler elektronik imza, posta ve mail yoluyla yapılıyor.“ dedi.

‘Decennale’ Sigortada Büyük Fırsat

‘Decennale’ Sigortada Büyük Fırsat

Yılda 7 bin sigorta yaptıklarını söyleyen Demiray, özellikle inşaat şirketlerinin yapmak zorunda oldukları “L’assurance décennale” ile ilgili de büyük fırsat sunduklarını ifade etti. Bu şirketlerin ciroya göre sigorta ücreti ödediklerini hatırlatan Demiray, başka sigorta sirketlerine nazaran, decennale sigortasi uzmanlik alanlari oldugunu, bu yuzden avrupanin en buyuk sigorta şirketleriyle özel anlaşma yaptıkları, fiyat ve garanti konusunda çok uygun kontratlar sunabildiklerini aktardı.

Siz de tüm sigortalara tek tıkla ulaşıp Türkçe müşteri desteği almak için https://www.assupass.fr/ yi ziyaret edebilirsiniz,

Turkçe konusan müşteri temsilcilerine ise 04.72.375.375 numaradan ulaşabilirsiniz.
.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz