Fransa’da ünlü mağaza zincirinde fare skandalı! Müşteriler farketti

Reklam

Fransa’da taze sebze meyve sektörünün en önde gelen mağazası Grand Frais’de satılan kuruyemişlerin içerisinden fare çıktı.

Sosyal medyada yayınlanan görüntülere göre ülkenin güneyindeki Saint-Maximin’deki Grand Frais’de yaşandığı kaydedilen olayda, mağazada satılan kuruyemişlerin içerisinde bir fare amatör kameraya yansıdı. Görüntülerde kuruyemişler içerisine dalan farenin bademlerden yediği görülüyor.

Grand Frais çok da “Frais” değilmiş

Yaz döneminde yayınlanan görüntüler milyonlarca kez izlenirken, görüntü yayınlayan kişi yazdığı mesajda, bunun Grand Frais’den alışveriş yapanların bilmesi gereken bir durum olduğuna dikkat çekildi. Görüntülerin korkunç olduğu aktarılırken, Grand Frais çok da taze değilmiş ifadelerini kullandı.

Mağaza yönetimi açıklama yaptı: Tüm kuruyemişleri attık

Öte yandan konu ile ilgilim mağaza yönetiminden de açıklama yapıldı. Grand Frais’nin görüntülerin ortaya çıkmasından sonra derhal duruma müdahale ettiğine dikkat çekildi. Kuruyemiş reyonundaki tüm ürünlerin çöpe atıldığı ve malzemelerin temizlendiği aktarıldı. Ayrıca kuruyemiş reyonunun da mağazada ikinci bir emre kadar kapatıldığı bildirildi.

Daha dikkatli olacağız

Hijyenin en büyük öncelikleri olduğunu kaydeden mağaza yönetimi, artık iki kat daha dikkat edeceklerini bildirdi.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz