Fransalı gurbetçinin Fransız polisi ile “temizlik” tartışması sosyal medyayı salladı!

0
2232
Reklam

Fransa’da yaşayan gurbetçi Mehmet Yıldız’ın Fransız polisi ile arasında geçtiğini iddia ettiği görüntüler sosyal medyada büyük ilgi gördü. 

Fransa’da sosyal medyada yayınladığı videolar ile tanınan Mehmet Yıldız’ın Fransız polisi ile arasında geçen tartışma konusu sosyal medyada büyük ilgi gördü.

İnternette yer alan “Fransız polisinde gurbetçiden Osmanlı tokadı” başlıklı videoda görüntüde Fransız bir polisin trafikte durdurduğu gurbetçi sürücünün belgelerini kontrol ettikten sonra Türk kebapçıları işaret ederek, “Türkler hijyenik değil” dediği duyuluyor. Araçtaki diğer yolcunun gizlice çektiği iddia edilen görüntüde Mehmet Yıldız’ın ise Fransız polisine parfümün neden üretildiğini soruyor. Polisin bilememesi üzerine Yıdız, Fransızların parfümü banyo yapmayı sevmediği ve kötü kokmamak için ürettiklerini söylüyor. Bunun üzerine ise polisin Türk gencini kelepçe takıp polis merkezine götürmeye kalktığı videoda görülüyor.

-Reklam-

 

Gerçek değil iddiası

Facebook’da yapılan bazı yorumlarda ise kısa sürede 10 binden fazla paylaşılan ve yaklaşık 500 bin izlenme oranına ulaşan videonun gerçek olamayacağı iddia edildi.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz