Fransalı Türklere sigortada indirim müjdesi!

Reklam

Fransa’da Türk iş adamı tarafından kurulan sigorta şirketi Assupass, Artı33 okurlarına yüzde 10 indirim sağlayacak. İndirimden yararlanmak için  04.72.375.375 numarayı arayıp Artı33 okuyucusu olduğunuzu söylemeniz yeterli olacak. 

Fransa’nın online sigorta pazaryeri Assupass, 25 yıllık tecrübesi ve tek tıkla sunduğu alternatif fiyatlarla büyümesini sürdürüyor. Türk iş adamı Fatih Demiray tarafından kurulan şirket, Lyon’da 4 şubesi ve Fransa genelinde verdiği online sigorta hizmeti ile son dönemde piyasada isminden söz ettirmeyi sürdürüyor.

Avrupa’nın en büyük sigorta şirketleri ile anlaşmalı olduklarını belirten Demiray, sundukları Türkçe müşteri hizmetine de dikkat çekti, yüzde 92 müşteri memnuniyetine sahip olduklarını aktardı. Şirket odaklı değil müşteri odaklı çalıştıklarını, müşteri memnuniyetinin ekosistemlerinin kalbi oldugunu söyledi.

Onclick Popunder

Artı33 okurlarına yüzde 10 indirim

Tek tıkla Fransa’nın her noktasına sigorta imkanı sunan şirket, Artı33 okurları için de kampanya başlattı. Demiray, Artı33 ismiyle arayacak tüm müşterilerine yüzde 10 sigorta indirimi sağlayacaklarını duyurdu.

Fransa’daki ekonomik krizde Türklere destek

Demiray, böylece Artı33 okuyucusu olan yüzbinlerce Fransalı Türke, ekonomik sıkıntıların arttığı böyle bir dönemde destek olmak istediklerine dikkat çekti.

Assupass, online olarak hizmete sunduğu sitesiyle, tek tıkla tüm sigortalara Türkçe müşteri desteği imkanı da vererek ulaşma imkanı tanıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Artı33 okuyucu olduğunusu söylemesi yeterli olacak.

Siz de tüm sigortalara tek tıkla ulaşıp Türkçe müşteri desteği almak için https://www.assupass.fr/ yi ziyaret edebilirsiniz,

Turkçe konusan müşteri temsilcilerine ise 04.72.375.375 numaradan ulaşabilirsiniz.

-Reklam-Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz