Fransa’nın en zenginlerindendi! Sübyancılık ve insan ticaretinden hapse girdi

Reklam

Assu 2000’in yeni ismiyle Vilavi’nin CEO’su Jacques Bouthier, özellikle küçüklere yönelik insan kaçakçılığı, 15 yaşından küçük çocuklara tecavüz suçundan hapse atıldı.

Sigorta şirketi grubu Assu 2000’in patronu Jacques Bouthier, Cumartesi günü “insan ticareti” ve “küçük çocuğa tecavüz” soruşturmasıyla suçlanıp hapsedildi, grup başkanı olarak görevinden istifa etti.

Mart ayı ortasında açılan ön soruşturma sonunda, “insan ticareti yapmak ve 15 yaşını doldurmamış çocuklara tecavüze teşebbüs, küçük çocukları fuhuşa zorlamak, yaşını doldurmamış çocuğa cinsel saldırıda bulunmak” suçlarından adli soruşturma başlatılmıştı.

“Yaşlandın, daha genç birini bul”

Olayları gün yüzüne çıkaran 22 yaşındaki kadın polise başvurarak gerçekleri anlattı. Assu 2000’in 75 yaşındaki CEO’su Paris’te 5 yıldır eve kapattığı 22 yaşındaki yabancı kadına, “yaşlandın, daha genç birini bul” demiş. Kadında 14 yaşında birini bulmuş.

Şikayetçi, ifadelerini desteklemek için soruşturmacılara Jacques Bouthier ve bu çocuğu yatakta gösteren bir video verdi.

Şirketin 1.800 çalışanı var

1975 yılında kurulan ve geçen Ocak ayında Vilavi olarak yeniden adlandırılan Assu 2000 grubu, kendisini “Fransa’da bireylere tahsis edilmiş sigorta ve kredi konusunda ilk uzman broker” olarak sunuyor. Şirketin 1.800 çalışanı ve 163 milyon Euro cirosu var. 2020’de Challenges dergisi, Jacques Bouthier’in mirasını 160 milyon Euro olarak tahmin ediyor.

 

-Reklam-Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz