Gurbetçi koca dehşeti! Eski eşini 15 yerinden bıçaklayarak öldürdü

Reklam

Almanya’dan Türkiye’ye tatile gelen Yeter Zorba (69), eski eşi tarafından 15 yerinden bıçaklanarak öldürüldü. 

Edinilen bilgiye göre, Celal Taşkıran, 19 yıllık hayat arkadaşı Yeter Zorba ile aralarında şiddetli geçimsizlik nedeniyle 1991 yılında boşandı. Çift ayrıldıktan sonra Yeter Zorba, Almanya’da yaşamayı sürdürdü. Her yıl Türkiye’ye gelen Zorba, bu yıl ülkeye geldiğinde önceki yıllarda olduğu gibi Didim’de yaşayan eski eşi Celal Taşkıran’ın evinde kaldı.

15 yerinden bıçakladı

Eski eşini evinde ağırlayan Taşkıran, yıllar önce boşandığı eşiyle oğlunun mezar taşı yüzünden ve ortak malların satılması konusunda tartıştı. Yeter Zorba, iddiaya göre eski kocasına, “Oğlumuz Mehmet öleli bir yıl oldu. Neden halen mezarı taşı yaptırmadın?” diyerek bağırdı. Taşkıran, eski eşinin bu sözleri üzerine öfkeden deliye döndü. Mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile Zorba’yı 15 yerinden bıçakladı.

Onclick Popunder

Arkadaşına eşini öldürdüğünü söyledi

Kanlar içerisinde yere yığılan talihsiz kadın olay yerinde can verirken Taşkıran, kapıyı çekip evden ayrıldı. Taşkıran, yanına gittiği arkadaşına eşini öldürdüğünü söyledi. Arkadaşının durumu polise bildirirken Taşkıran, kendisini almaya gelen polislere teslim oldu.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz