Karavanıyla Türkiye’ye giden gurbetçi 70 bin Euro ceza yediğini iddia etti!

Reklam

2 ay önce Hollanda’dan karavanıyla Türkiye’ye giden gurbetçi, karavanında yaptığı değişiklik nedeniyle 70 bin Euro ceza yediğini iddia etti. Gurbetçi Lafçı, X hesabından yaptığı paylaşımı saatler sonra kaldırdı.

Hollanda’da yaşayan gurbetçi Ahmet Lafçı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Kapıkule Sınır Kapısı’nda 70 bin Euro ceza yediğini iddia etti.

“70 bin Euro ceza kestiler”

2 ay önce karavanıyla Türkiye’ye giden ve karavanın içini Türkiye’de yaptıran Lafçı, tatil dönüşü Kapıkule’de gümrük memurları tarafından durdurulduğunu ve karavanın içinde değişiklik yaptığı gerekçesiyle 70 bin Euro ceza yazıldığını söyledi.

Onclick Popunder

“Her şeyim faturalı”

Bu cezayı ödeyecek gücü olmadığını ve söyleyen Ahmet Lafçı, yetkililerle tekrar görüşerek karavanını yaptırdığı yerin adresi olduğunu ve her şeyinin faturalı olduğunu söyleyince cezayı 6 bin Euroya indirildiğini söyledi. 6 bin Euroluk cezayı ödediğini söyleyen Lafçı, Kapıkule’den çıkış yaptı.

Ahmet Lafçı, yaptığı paylaşımı saatler sonra kaldırdı:

https://twitter.com/rustmatrassen/status/1797214937552417276?ref_src=twsrc%5Etfw

 

Ahmet Lafçı’nın X hesabından yaptığı paylaşım:

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.arti33.com sayfasına aittir. Fransa hariç haberin linki kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

 

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz