Özgür Özel: CHP iktidar olursa 5 yıl içinde AB’ye gireceğiz

Reklam

Adana’da temaslarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, iktidar olmaları durumunda 5 yıl için Avrupa Birliği’ne gireceklerini söyledi.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Adana’da temaslarda bulundu. Adana’da partisinin il başkanlığını ziyaret eden Özel, Atatürk Caddesi’ne geçti ve halka konuştu. Özel, Adana ziyaretinde partisinin İl Başkanlığı’nı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret etti.

“Miting alanına çevirdiniz”

Ziyaretin ardından meydanları dolduran yurttaşlara seslenen Özgür Özel, “Duysaydık bir miting yapardık. Burayı doldurdunuz bir mitinge çevirdiniz” ifadelerini kullandı.

Onclick Popunder

“Türkiye 5 yılın sonunda Avrupa Birliği’ne girecek”

Milli gelir artınca fileler de dolacak, maaşlar da yetecek. Söz veriyoruz CHP gelecek, bir dönem çalışacak, bir dönem daha seçilecek. Türkiye Cumhuriyeti 5 yılın sonunda Avrupa Birliği’ne girecek, 10 yılın sonunda 55 bin dolar milli geliri olacak. Hani bunlar paradan altı sıfır attılar ya. Biz altı sıfır atmayacağız, bir sıfır atacağız. Onlar gibi altı sıfırı hem ekmekten hem de maaştan atmayacağız. Biz sıfırı atarken maaşlardan atmayacağız ama elektrikten, sudan, ekmekten, mazottan, gübreden atacağız. Bir sıfır atacağız, 10 yılda alım gücünüzü on kat artıracağız. Maaştan sıfır atmadan mallardan sıfır atmanın yolu AB yoludur.”

YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.arti33.com sayfasına aittir. Fransa hariç haberin linki kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz