Pegasus’tan gençlere özel kampanya! Yurt dışı biletleri sadece 1 TL

Reklam

Pegasus Hava Yolları 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel 1 TL’lik uçak bileti kampanyasını duyurdu.

Pegasus Bolbol üyesi gençler için 1 TL’ye bilet satın alma imkanı sundu. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında kampanya gerçekleştirilen Pegasus, Bolbol üyesi olan gençlere 1 TL + vergilerle bilet satın alma imkanı tanıyacak.

Bolbol üyesi şartı aranacak

1 TL’ye bilet alma fırsatı Pegasus Bolbol üyesi gençler için geçerli olacak. Pegasus’un Bolbol üyeliğine genç kategorisinden dahil olan pek çok kişi, kampanyadan faydalanabilecek. Satın alınan biletler, 15 Ocak- 15 Mart 2024 tarihleri arasında yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda geçerli olacak. Ancak koltuk sayısı kampanya ile sınırlı olacak.

Onclick Popunder

Sınırlı sayıda koltuk olacak

Koltuk sayısı: Türkiye yerel saatine göre 19 Mayıs 2023 10:00’dan itibaren 5 bin kampanyalı koltuk için kotalar açılacak.

Biletler kısa süreliğine bir süreliğine saat 10.00 itibariyle satışa çıkacak. 19 Mayıs’a kadar 23:59’a kadar 12-24 yaş aralığında olan “Bolbol” üyesi gençler 15 Ocak – 15 Mart 2024 arası tarihlerde yurt içine ve yurtdışına 1 TL’ye uçabilecek.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz