Türkiye’den kapınıza teslim alışveriş! Türkiye’den kapınıza TIR geliyor

Reklam

İnegöl merkezli Murat Transport taşımacılık şirketi, Türkiye’den Fransa başta olmak üzere Avrupa’nın her noktasına adrese teslim taşımacılık gerçekleştiriyor. Türkiye’den aldığınız ürün 10 günde Avrupa’da kapınıza geliyor. Murat transport 2024’ün ilk günlerinde başlattığı yeni kampanya ile dikkat çekiyor. Gurbetçilere yönelik yeni kampanya için 0090 542 327 04 74 numaralı telefonu aramak yeterli. 

Bir dönem Fransa’da mutfak sektöründe çalıştıktan sonra kesin dönüş yaptığı Türkiye’de nakliye ve taşımacılık işine başlayan Turgut Kani, kurduğu Murat Transport ile Türkiye’yi Avrupa’ya taşıyor.

Onclick Popunder

Artı33’e bilgi veren Kani, “Türkiye’den müşterilerimiz rahatlıkla alışverişlerini yapsınlar. Ürünleri müşterilerimizin kapısına kadar götürüyoruz.”  dedi.

Avrupa’nın birçok ülkesine adreseme teslim ürün götürdüklerini belirten Turgut Kani, 1 takım koltuğu bile adrese teslim ettiklerini söyledi. Kani, “Ürünün bize teslim edilmesi ve müşterinin iletişim numarasını almamız yeterli. Gümrük işleri de dahil olmak üzere tüm süreci biz takip ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Turgut Kani, “Murat Transporter Facebook sayfamızdan ve 0 542 327 04 74 numaralı telefondan gerekli bilgilere ulaşabilirler. Müşterilerimiz ürün takibinide rahatlıkla yapabilirler. Avrupa ülkelerine en geç 10 gün içerisinde ürünü teslim ediyoruz. TIR girişinin yasak olduğu bölgelerde ise depolarımıza getirilen ürünleri müşteriler rahatlıkla alabilecekler.” dedi.

Murat Transport Lojistik Firması Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Kani, lojistik sektörü ile ilgili kendisine yöneltilen sorulara şu cevapları verdi:

“Bir Nakliye şirketi olarak; şeffaflık, hesap verilebilirlik, güvenilirlik ilkeleriyle hareket eden, dünyadaki teknolojik gelişmelere önem vererek yakından izleyen, sektöründe öncü bir şirketiz. Çözüm ortaklı şirketlerle aynı çatı altında faaliyet gösterdiğimiz alanlardaki lojistik süreçlerini de üstlenerek verimliliğimizi artırdık.”

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz