Avrupa’yı keşfet: AB’den 35 bin gence ücretsiz tren seyahati! 

Reklam

Avrupa Birliği 18 yaşını doldurmuş 35 bin Avrupalı gence, Avrupa ülkelerini daha iyi tanımaları için ücretsiz tren yolculuğu hediye edecek.

Avrupa’daki kent ve kasabaları tanıması ve ufkunu genişletmesini sağlamayı hedefleyen proje kapsamında, 30 güne kadar ücretsiz tren yolculuğu yapılabilecek.

Etkinliğe, AB vatandaşı olan ve 1 Temmuz 2005 – 30 Haziran 2006 tarihleri arasında doğan gençler başvurabilecek. İngiltere vatandaşı gençlerin de DiscoverEU projesinden yararlanmasına izin verilecek.

Onclick Popunder

30 gün boyunca ücretsiz tren yolculuğu yapabilecek

Başvurusu kabul edilen gençler, “DiscoverEU” (Avrupa’yı keşfet) adlı proje için  31 Temmuz – 30 Eylül 2024 tarihleri arasında Avrupa içinde en az 1, en fazla 30 gün boyunca ücretsiz tren yolculuğu yapabilecek.

Gençler, gezilere bireysel ya da isterlerse en fazla 4 kişilik grup halinde başvuru yapabilecek. Projeye 4 bin 946 Fransız genç başvuru yapabilecek.

YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.arti33.com sayfasına aittir. Fransa hariç haberin linki kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz