Fransa’da bir kişi lotodan 166 milyon Euro kazandı!

Reklam

Fransa’da bir talihli “Avrupa Lotosu” olarak tanımlanan EuroMillions’da tam 166 milyon Euro kazandı.

“Avrupa Lotosu” olarak tanımlanan EuroMillions çekilişi gerçekleşti. Salı günü gerçekleştirilen çekilişte Fransa’da yaşayan ve ismi açıklanmayan bir kişi tam 166 milyon Euro kazandı.

2004 yılından beri

2004 yılında oluşturulan EuroMillion; Fransa, Birleşik Krallık, İspanya, Portekiz, İsviçre, İrlanda, Avusturya, Belçika ve Lüksemburg’da oynanabiliyor.

Onclick Popunder

166 milyon Euro kazandı

Française des jeux, (FDJ) Fransa’da 30 Nisan Salı günü çekişte bir kişinin oynadığı lotodan 166 milyon Euro’dan fazla ikramiyeyi kazandığını duyurdu. Kazanan şanslı numaralar,13, 22, 24, 33, 47 ve iki yıldızlı sayılar için 5 ve 1.kombinasyonu sayesinde, Fransa’daki EuroMillions tarihindeki 3. en büyük galibiyetini kazandı.

60 gün içinde parayı almazsa hakkını kaybediyor

Kazanan kişinin parayı alması için 60 günü var. Avrupa piyango tarihinin Fransa’daki en büyük ikramiyesi 15 Ekim 2021’de gerçekleşti. Genç bir kadın ilk kez bir EuroMillions çekilişine katıldığında 220 milyon Euro kazanmıştı.

FDJ, bu inanılmaz miktarın kazananının kimliği hakkında hiçbir bilgi vermedi. Şanslı kazananlar, ikramiyeyi kazandıklarında genellikle isimsiz kalmayı tercih ediyor.

YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.arti33.com sayfasına aittir. Fransa hariç haberin linki kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz