Fransa’da güpegündüz kuyumcu soygunu: 2 milyon Euroluk altın çaldılar

Reklam

Paris’teki lüks kuyumcu mağazası Harry Winston, bir grup silahlı soyguncunun hedefi oldu. Aynı mağaza daha öncede soyulmuştu. 

Paris’te en az 3 kişilik çete motosikleti koçbaşı olarak kullanarak lüks kuyumcuyu soydu. Savcılık, bu soygunun en az üç kişilik bir çete tarafından gerçekleştirildiğini ve soygun sırasında değerli mücevherlerin çalındığını doğruladı.

Daha öncede 78,5 milyon euroluk altın çalınmıştı

Uzun namlulu silahlarla kuyumcuya giren hırsızlar, en az 2 milyon Euroluk altın çalarak sırra kadem bastı.  Harry Winston yetkilileri, bu olayla ilgili olarak herhangi bir açıklama yapmazken, bu lüks mağazanın soyulduğu ilk olay olmadığı ortaya çıktı. 2008 yılında benzer bir olayda 78,5 milyon Euroluk altın çalınmıştı.

Onclick Popunder

Soygunla ilgili soruşturma devam ederken, yetkililer olayın ardındaki detayları ve soyguncuların kimliğini belirlemeye çalışıyorlar.

YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.arti33.com sayfasına aittir. Fransa hariç haberin linki kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz