Fransa’da perakende devi Leclerc maliyet fiyatına akaryakıt satışı yapacak

Reklam

Système U’nun patronu Michel-Edouard Leclerc, Cuma gününden itibaren her gün maliyetine akaryakıt satışı yapacaklarını duyurdu. Maliyetine satışlar 29 Eylül’de başlayacak.

Başbakan Borne, 16 Eylül Cumartesi günü Parisien internet sitesinde yayınlanan bir röportajında, akaryakıt fiyatlarını düşürmek için dağıtıcıların birkaç ay boyunca “zararına” benzin satabileceklerini böylece Fransız halkının daha ucuz akaryakıt alabileceğini söylemişti. Bu çağrıya Leclerc’den olumlu cevap geldi.

“Her gün maliyetine yakıt satılacak”

E.Leclerc, Cuma gününden itibaren 750 servis istasyonunda her gün maliyet fiyatına yakıt satacağını duyurdu. E.Leclerc grubunun stratejik komite başkanı Michel-Edouard Leclerc, X’te yaptığı açıklamada “29 Eylül’den itibaren 750 Leclerc hipermarket servis istasyonu maliyet fiyatına benzin satacak” dedi.

Onclick Popunder

Satışlar 29 Eylül’de başlayacak

Satışların sadece hafta sonları değil her gün yapılacağını söyleyen Michel-Edouard Leclerc, “Cumhurbaşkanı Macron’un akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren şirketlere indirim ya da daha düşük fiyattan yakıt satın çağrısına olumlu yanıt vererek maliyetine yakıt satışlarımıza başlayacağız” dedi.

Dominique, enflasyon ortamından etkilenen müşterilerinin her zaman yanında olacaklarını söyledi.

 

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz