Gurbetçi esnaftan örnek davranış: İçi altın dolu 35 bin Euroluk çantayı polise teslim etti

Reklam

Almanya’da kuaförlük yapan gurbetçi Yusuf Gez işyerinin bahçesinde bulduğu içi altın dolu çantayı hiç düşünmeden polise teslim etti. Polis, 6 ay için çantanın sahibi bulunmazsa çantayı gurbetçiye verecek.

Almanya’nın Bremen şehrinde  yaşayan kuaför Yusuf Gez, içinde 35 bin euroya yakın altın, pırlanta ve değerli saatler olan bir çanta buldu. Gez, çantayı polise teslim etti.

İşyerinin bahçesinde buldu

Bremenli kuaför Yusuf Gez, altın dolu çantayı işyerinin bahçesinde buldu. Çantayı iş çıkışı bulduklarını anlatan Gez, “Çantayı ilk gören iş arkadaşım Veysi Demirbaş oldu. Bizim bahçeye nasıl geldi bilmiyorum. İnşallah sahibi bulunur” dedi.

Onclick Popunder

Sahibi bulunmazsa çantayı geri verecekler

Çantayı polise teslim eden ve polisin kendilerini kutladığını belirten Gez, “6 ay içinde çantanın sahibi çıkmazsa çantayı bize verecekler” diye konuştu.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.arti33.com sayfasına aittir. Fransa hariç haberin linki kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz